5PM

unser team

Yara Mureau

Yara Mureau

YouTube Consultant

yara@team5pm.com

Stef van der Burg

Stef van der Burg

YouTube Consultant

stef@team5pm.com

Willem Bartelings

Willem Bartelings

YouTube Consultant

willem@team5pm.com

Less Goes

Less Goes

Advertising Specialist

less@team5pm.com

Sander Beukhof

Sander Beukhof

YouTube Consultant

sander@team5pm.com

Marit van Dongen

Marit van Dongen

Junior YouTube Consultant

marit@team5pm.com

Amber Brizar

Amber Brizar

Junior YouTube Consultant

amber@team5pm.com

Bobby Lisa Haighton

Bobby Lisa Haighton

Head of Operations & Projects

bobbylisa@team5pm.com

Joep Voskuilen

Joep Voskuilen

Finance & Business Development Manager

joep@team5pm.com

Lisette Schellekens

Lisette Schellekens

Project Manager

lisette@team5pm.com

Stijn van den Berg

Stijn van den Berg

Online Producer

stijn@team5pm.com

 

Wouter Gunning

Wouter Gunning

Customer Succes Manager

wouter@team5pm.com

Luuk de Haardt

Luuk de Haardt

Marketing Manager & YouTube Consultant

luuk@team5pm.com

Sjors van Veen

Sjors van Veen

Freelance Content Creator

sjors@team5pm.com

Daan Dibbetz

Daan Dibbetz

Data Analist

daan@team5pm.com

Julia Graafland

Julia Graafland

Content Marketeer

julia@team5pm.com

Murielle Vree

Murielle Vree

Junior YouTube Consultant

murielle@team5pm.com

Selina Schneider

Selina Schneider

International Marketing

selina@team5pm.com

Jolien Wind

Jolien Wind

Project Manager

jolien@team5pm.com

Nina Busch

Nina Busch

International Marketing

nina@team5pm.com

Gwen Tegels

Gwen Tegels

Office Manager

gwen@team5pm.com

Melanie van Gelderen

Melanie van Gelderen

PR Manager a.i.

melanie@team5pm.
com

Jos van den Bergh

Jos van den Bergh

Automotive Business Consultant a.i.
 
 
 
Daniel Dierdorp

Daniel Dierdorp

Junior YouTube Consultant
 
 
 
Nienke Harsta

Nienke Harsta

Junior YouTube Consultant

nienke@team5pm.com

Lars van der Peet

Lars van der Peet

Junior YouTube Consultant

lars@team5pm.com

Halime Atceken

Halime Atceken

Junior YouTube Consultant

halime@team5pm.com

Marco van Houdt

Marco van Houdt

Client Service Director

marco@team5pm.com

Laura Snapper

Laura Snapper

Operational Director

laura@team5pm.com

Tim Müller

Tim Müller

German Channelmanager PokerStars
 
Javier Villamayor

Javier Villamayor

Spanish Channelmanager PokerStars

javier@team5pm.com

Neïla Ali-Chaouch

Neïla Ali-Chaouch

French Channelmanager PokerStars

neila@team5pm.com

Olga Gladkikh

Olga Gladkikh

Russian Channelmanager PokerStars

olga@team5pm.com

Luana Da Silva

Luana Da Silva

Brazilian Channelmanager PokerStars

luana@team5pm.com

Annelette O'Brien

Annelette O'Brien

Spanish Channelmanager PokerStars

annelette@team5pm.com

Gabriela Turra

Gabriela Turra

Brazilian Channelmanager PokerStars

gabriela@team5pm.com

Félix Eugéne Jacquemond-Collet

Félix Eugéne Jacquemond-Collet

French Channelmanager PokerStars

felix@team5pm.com

Fatma Yildrim

Fatma Yildrim

Assistent Controller 

fatma@team5pm.com

Kom jij bij ons werken?

Kom jij bij ons werken?

Bekijk onze functies!

IT’S TIME FOR 5PM!

Klaar voor meer views en resultaat?