van 4 naar +75 klanten

We mogen werken voor toffe merken van over de hele wereld. Van Prime Video tot aan PlayStation.

Project owners

  • Jolien Wind

    Marketing Manager

    jolien@team5pm.com

  • Laurens Kornegoor

    Content Creative

  • Ying Ying Yü

    Visual Designer

  • Luuk De Haardt

    Digital Marketing Manager

    luuk@team5pm.com

  • Karlijn Kamphuis

    Producer

  • Ronen Wolf

    Co-Founder / Commercial Lead

    ronen@team5pm.com

  • Sevan Joenoes

    Content Creative

    sevan@team5pm.com

  • Yara Mureau

    Account Manager

    yara@team5pm.com

  • Less Goes

    Lead Advertising

    less@team5pm.com

  • Arvin Den Toom

    Video Editor

Mis nooit meer een Team5pm update!

  • Ontvang de nieuwste YouTube Trends!
  • Leer meer over relevante Data Insights!
  • Volg alles waar we, als Team5pm, trots op zijn!

Andere cases

  • brandmr

  • canon

  • de telegraaf