5PM

ons team

Jelmer Wind

Jelmer Wind

Co-founder
+31624128810
jelmer@team5pm.
com
Tom Schoufs

Tom Schoufs

Co-founder
+31616120931
tom@team5pm.com
Ronen Wolf

Ronen Wolf

Co-Founder
+31613722406

ronen@team5pm.
com
Peter Minkjan

Peter Minkjan

Co-founder
+31652717644

peter@team5pm.
com
Mio Blankesteijn

Mio Blankesteijn

YouTube Consultant

mio@team5pm.com

Merel van Eijk

Merel van Eijk

YouTube Consultant

merel@team5pm.
com

Yara Mureau

Yara Mureau

YouTube Consultant

yara@team5pm.com

Stef van der Burg

Stef van der Burg

YouTube Consultant

stef@team5pm.com

Willem Bartelings

Willem Bartelings

YouTube Consultant

willem@team5pm.
com

Less Goes

Less Goes

Advertising Specialist

less@team5pm.com

Sander Beukhof

Sander Beukhof

YouTube Consultant

sander@team5pm.
com

Marit van Dongen

Marit van Dongen

Junior YouTube Consultant

marit@team5pm.
com

Amber Brizar

Amber Brizar

Junior YouTube Consultant

amber@team5pm.
com

Bobby Lisa Haighton

Bobby Lisa Haighton

Head of Operations & Projects
bobbylisa@team5pm.com
Joep Voskuilen

Joep Voskuilen

Finance & Business Development Manager
joep@team5pm.com
Lisette Schellekens

Lisette Schellekens

Project Manager

lisette@team5pm.
com

Stijn van den Berg

Stijn van den Berg

Online Producer

stijn@team5pm.com

Wouter Gunning

Wouter Gunning

Customer Succes Manager

wouter@team5pm.
com

Luuk de Haardt

Luuk de Haardt

Marketing Manager & YouTube Consultant

luuk@team5pm.com

Sjors van Veen

Sjors van Veen

Freelance Content Creator

sjors@team5pm.com

Nienke Harsta

Nienke Harsta

Junior YouTube Consultant

nienke@team5pm.com

Daan Dibbetz

Daan Dibbetz

Data Analist

daan@team5pm.
com

Julia Graafland

Julia Graafland

Content Marketeer

julia@team5pm.com

Lars van der Peet

Lars van der Peet

Junior YouTube Consultant

lars@team5pm.com

Murielle Vree

Murielle Vree

Content Marketeer

murielle@team5pm.
com

Selina Schneider

Selina Schneider

International Marketing

selina@team5pm.
com

Kom jij bij ons werken?

Kom jij bij ons werken?

Bekijk onze functies!
Jolien Wind

Jolien Wind

Project Manager

jolien@team5pm.
com

Nina Busch

Nina Busch

International Marketing

nina@team5pm.com

Gwen Tegels

Gwen Tegels

Office Manager

gwen@team5pm.
com

Melanie van Gelderen

Melanie van Gelderen

PR Manager a.i.

melanie@team5pm.
com

Jos van den Bergh

Jos van den Bergh

Automotive Business Consultant a.i.
 
jos@team5pm.com
 
 
Daniel Dierdorp

Daniel Dierdorp

Junior YouTube Consultant
 
 
 
Kom jij bij ons werken?

Kom jij bij ons werken?

Bekijk onze functies!
Kom jij bij ons werken?

Kom jij bij ons werken?

Bekijk onze functies!

IT’S TIME FOR 5PM!

Klaar voor meer views en resultaat?