från 4 till +75 kunder

Vi får arbeta för häftiga varumärken från hela världen. Från Prime Video till PlayStation.

Projektansvariga

  • Jolien Wind

    Marketing Manager

    jolien@team5pm.com

  • Laurens Kornegoor

    Content Creative

  • Ying Ying Yü

    Visual Designer

  • Luuk De Haardt

    Digital Marketing Manager

    luuk@team5pm.com

  • Karlijn Kamphuis

    Producer

  • Ronen Wolf

    Co-Founder / Commercial Lead

    ronen@team5pm.com

  • Sevan Joenoes

    Content Creative

    sevan@team5pm.com

  • Yara Mureau

    Account Manager

    yara@team5pm.com

  • Less Goes

    Lead Advertising

    less@team5pm.com

  • Arvin Den Toom

    Video Editor

Missa aldrig en nyhet från Team5pm!

  • Få de senaste YouTube-trenderna!
  • Ta del av relevanta datainsikter!

  • Följ allt som vi på Team5pm är stolta över!

Fler case

  • tuinmanieren

    Öka din upptäckbarhet genom optimering

  • amazon prime video

    Nu är det Prime Time för annonser som människor inte kan motstå.

  • hyundai

    Hur Hyundai använder YouTube för att sälja fler elbilar